BODEGA TRANSITO
Quito Norte
001 Universitaria 011 Carcelen 002 Versalles
Quito Sur
009 Chaguarquingo 017 Tnte. Hugo Ortiz 003 Bodega Sur
Quito Valles
006 Sangolqui 014 Tumbaco 016 Lomas
Sierra Centro
008 Ambato 013 Latacunga 012 Riobamba
Bodegas
En Importación Bodega 1 Bodega 2
Bodega 3 Bodega 5 Bodega 6
Bodega 7 Bodega 8 Bodega 9
Bodega 10 Bodega 11 Bodega 12
Stock Disponible en 1 Bodega IDC
Precio Garantizado: Si encuentras un mejor precio lo igualamos. *Aplica Condiciones
EN STOCK-TRANSITO 🚛
📦 +20 UNIDADES EN STOCK ✅
BODEGA TRANSITO
🚚 Aplica para Quito, Valle de los Chillos y Tumbaco🎁
Los valores de las cuotas son estimados y pueden variar según el banco emisor.
Quito Norte
Quito Sur
Quito Valles
Sierra Centro
Bodegas
Bodega 3 Bodega 5 Bodega 6
Bodega 7 Bodega 8 Bodega 9
Bodega 10 Bodega 11 Bodega 12
Lian Li UNI Fan SL-Infinity Wireless – 120 – Single Pack (Reverse Blade) – 2.4 GHz Wireless Signal ARGB Fan Control – Double Infinity Mirror – Controller NOT Included & Required – Black (12RSLIN1W1B)
Descripción Corta IDC-MAYORISTA:
  • Features
    • 2.4 GHz Wireless Control: Next-gen RGB connectivity for PC case fan managing the 1.6″ LCD and RGB lighting with a wireless controller. Customize your system’s style by uploading your own personalized MP4 / GIF / JPG / PNG
  • Color: Black
  • Number of Fans: 1
  • Fan Dimensions: 120×122.1x25mm
  • Material: PBT / PC / Aluminum
  • Rated Voltage: DC 12V (FAN) & 5V (LED)
  • Fan Speed: 0, 200~2200 RPM
  • Air Pressure: 2.2 mmH2O
  • Airflow: 69.7 CFM
  • Acoustic Noise: 32.2 dBA
  • Bearing Type: FDB
  • Locked Current: >= 50mA
  • Operational Voltage: DC12V & 5V
  • Start-Up Voltage: DC 6.0V
  • Input Current: 180mA (Fan) / 600mA (LED)
  • Input Power: 5.16W